PELI AIR CASES

PELI AIR CASES

Üst düzey ekipman koruması

Yaklaşık 40 yıldır Peli Products, dünyanın en dayanıklı Koruyucu Çantasının (Protector Case™) üreticisi olarak gurur duyduğu bir itibara sahiptir. Aslına bakarsanız bu kategoriyi bir icat ettik. Yıllardır çantalarımızın oldukça çılgın ve hatta önemli etkinliklerde kullanıldığını görüyoruz. 

Peli™ çantaları Irak'ta helikopterlerden atılmış, Norveçin buzlu fiyortlarında yüzdürülmüş ve Tanzanya'da SUV'ler tarafından çekilerek taşınmıştır. Çantanın dışında görünen birkaç çiziğin haricinde içinde taşınanlar hasar görmemiştir. Bütün bunlar, büyük bir övünme hakkına karşılık küçük ayrıntılardır. Bütün mesele, malzemelerinizi A noktasından B noktasına, sağlam ve işlevsel olarak, yani tam da olması gerektiği gibi götürmekten ibarettir. Çünkü derginizin gelecek sayısının kapak fotoğrafını çekeceğiniz büyük formatlı fotoğraf makinenizi veya bir insanın hayatını kurtarabilecek bir defibrilatör gibi paha biçilemez önemde bir cihazı taşıyor olabilirsiniz.

TASARIMI SAYESİNDE DAHA SAĞLAM

Peli™ çantalar, açık bir hücre çekirdeği ve katı çekirdek duvarından daha sağlam ve daha hafif olan katı duvar yapısı kullanılarak, tescilli bir homopolimer - kopolimer kombinasyonundan üretilmiştir. Menteşe ve pimler, paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

SU GEÇİRMEZ: İşin sırrı, su geçirmez yalıtkan görevi gören bir polimer o halkası ile sabitlenen dil ve yuvadır.

KOLAY MAKARA: Paslanmaz çelikten bilyeli rulman tekerlekler daha uzun ömürlüdür ve daha kolay hareket eder. Paslanmaz çeliğin yanındaki naylon göbek, ısıya dayanıklı olarask üretilmiştir. Sonuç olarak, poliüretan tekerlek üzerinde daha az aşınma ve yıpranma görülür.  

GÜÇLENDİRİLMİŞ KİLİTLİ KORUYUCULAR: Paslanmaz çelikle güçlendirilmiş kilit koruyucular, kesme ve hırsızlığa karşı fazladan güç ve güvenlik sağlar.

ÇİFT ADIMLI MANDALLAR: : Çift adımlı mandallar akıllı bir tasarımdır ve açması kolaydır: bir levye gibi işlev görerek bırakmayı başlatan bir ikincil hareket ile klasik “C” kelepçe tasarımı, hafif bir çekme hareketiyle açma kolaylığı sağlar.

KÖPÜK: Tüm köpüklü Peli™ çantalar (Micro Case Serisi™ Çantalar, Bellek Kartı Kılıfları, 1780W, 1780HL ve 1780RF dışında) standart olarak Pick N Pluck™ köpük ile birlikte verilir. 1700,1720,1750 Çantalar standart olarak 3 parçalı köpük setleri ile birlikte verilir. Tüm modeller için yedek köpük mevcuttur (Bellek Kartı Kılıfları, i1010, i1030, i1015, 1055 ve 1065 dışında). Köpüksüz bir çanta siparişi için katalog numarasına NF harflerini ekleyin.

İSİN PLAKASI: Özel işlenmiş isim plakaları cüzzi bir ücret karşılığında satın alınabilir.

BASINCA DAYANIKLI: Otomatik Basınç Dengeleyici Valf, su moleküllerini dışarıda tutarken artan hava basıncını dengeler ve dolayısıyla su geçirmez çantanın açılmasını kolaylaştırır.PELI AIR CASES İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ